Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fabrikkbygninger på Lysaker 1907

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.v.: EW. 07

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Lysaker". Antagelig Mustad fabrikker.

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000