Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fabrikkbygninger på Lysaker 1907
Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.v.: EW. 07
Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Lysaker". Antagelig Mustad fabrikker.
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000