Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Hus i kystlandskap

Olje på lerret
64x83
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000