Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Parklandskap med hus 1919

Olje på lerret
65x79
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1919

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering