Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hovgaard, Henning
Rev

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Henning Hovgaard

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000