Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Skute i rom sjø 1917

Olje på lerret
79x122
Signert og datert nede t.v.: AM 1917.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00