Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
Sittende hund

Olje på lerret
68x50
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering