Uchermann, Karl(1855-1940)
Sittende hund
Olje på lerret
68x50
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
68x50
Vurdering