Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Sittende hund

Olje på lerret
68x50
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 3 500