Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Kvinne i interiør med blomsterkrukker

Olje på lerret
79x55
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: RL nn -35.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00