Ukjent, kunstner
Kvinne i interiør med blomsterkrukker
Olje på lerret
79x55
Usignert
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: RL nn -35.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
79x55
Usignert
Vurdering
NOK 3 000–5 000