Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Segelcke, Severin (1867-1940)
Småbygate

Olje på lerret
76x103
Signert nede t.h.: Segelcke

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000