Sitje, Joronn(1897-1982)
Utsikt fra kjøkkenet
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: J. S.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 600
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: J. S.
Vurdering