Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Utsikt fra kjøkkenet

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: J. S.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering