Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Robert-Fleury, Joseph Nicolas R F (1797-1890)
Besøk i Tizians studio

Olje på lerret
86x102
Signert nede t.v.: Robert-fleury.

Historiemaleri.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering