Robert-Fleury, Joseph Nicolas R F(1797-1890)
Besøk i Tizians studio
Olje på lerret
86x102
Signert nede t.v.: Robert-fleury.
Historiemaleri.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
86x102
Historiemaleri.
Vurdering