Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hendriksen, Ulrik (1891-1960)
Storgård

Olje på lerret
82x88
Signert nede t.v.: Ulrik Hendriksen

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000