Hendriksen, Ulrik(1891-1960)
Storgård
Olje på lerret
82x88
Signert nede t.v.: Ulrik Hendriksen
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
82x88
Vurdering
NOK 3 000–5 000