Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Hinna, Bernhard (1871-1951)
Stilleben

Olje på lerret
89x112
Signert nede t.h.: Bernhard Hinna

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 20 000