Hinna, Bernhard(1871-1951)
Stilleben
Olje på lerret
89x112
Signert nede t.h.: Bernhard Hinna
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
89x112
Vurdering
NOK 30 000–50 000