Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Fra Brønnøya 1957

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Astri Welhaven 57

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Fra Brönøya -57".

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000