Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Akt 1956

Blyant og olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Weidemann, 56.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000