Akt 1956
Blyant og olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Weidemann, 56.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Blyant og olje på plate
33x24
Vurdering