Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Kystlandskap med folkeliv 1875

Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.h.: NBM 75

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 4 600