Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Kystlandskap med folkeliv 1875

Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.h.: NBM 75

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering