Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Fra Hankø 1895

Olje på lerret
36x53
Signert og datert nede t.h.: E Ahlemann Leipzig 95

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 1 000–2 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 000