Ukjent, kunstner
Havneparti 1877
Olje på lerret
47x76
Utydelig signert og datert nede t.h.: ...ck 1877
Påtegnet noe utydelig antagelig med kunstnernavn på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00