Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Quarsebo, M
Komposisjon med blomster 1993

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: M. Quarsebo. 1993.

Signert og påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering