Quarsebo, M
Komposisjon med blomster 1993
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: M. Quarsebo. 1993.
Signert og påtegnet med dedikasjon på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
92x73
Vurdering