Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Blomster i vase

Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: W. Peters

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering