Esdaile, Peter(1947-)
Danser 1980
Radering, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 1980
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Radering, lysmål
27x36
Vurdering
NOK 1 000–1 500