Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Esdaile, Peter (1947-)
Danser 1980

Radering, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 1980

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500