Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Bjørnarå Setesdal

Litografi, lysmål
45x37
Signert nede t.h.: Reidar Fritzvold.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: "H.C. V-XIII oppl. 200". Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000