Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Fish, Janet(1938-)
Oppstilling med glass 1976

Litografi
76x55
Signert og datert nede t.h.: Janet Fish 76

Nummerert nede t.v.: 2/150.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500