Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Forsommernatt Telemark 1985

Litografi, lysmål
62x44
Signert og datert nede t.h.: Reidar Fritzvold -85.

Nummerert nede t.v.: 56/180. Påtegnet nede t.v.: Orig. lito.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500