Krohg, Per(1889-1965)
Slakter 1947
Litografi, lysmål
53x66
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1947
Nummerert nede t.v.: No 51/250. Påtegnet: "lito" nede t.h.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 600
Litografi, lysmål
53x66
Vurdering