Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Krohg, Per (1889-1965)
Slakter 1947

Litografi, lysmål
53x66
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1947

Nummerert nede t.v.: No 51/250. Påtegnet: "lito" nede t.h.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering