Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Bolling, Svein (1948-)
Kvinne

Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling

Nummerert nede t.v.: 54-80.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering