Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Bolling, Svein(1948-)
Kvinne

Litografi, lysmål
60x40
Signert nede t.h.: Bolling

Nummerert nede t.v.: 53-80.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 500