Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Brown, James Justin (1973-)
Oil Spot 1989

Litografi på oppdelt papir, oppklebet på papir
73x51
med lerretsstruktur
Signert og datert nede t.h.: James Brown 1989

Nummerert nede t.v.: 7/33. Påklistret papirlapp på forsiden: Librairie Militaire.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000