Holck, Julius(1845-1911)
Motiv fra Laurvigskanten 1877
Olje på lerret
42x58
Signert og datert nede t.v.: Julius Holck Bergen 77
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000