Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Holck, Julius (1845-1911)
Motiv fra Laurvigskanten 1877

Olje på lerret
42x58
Signert og datert nede t.v.: Julius Holck Bergen 77

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering