Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap
Olje på lerret
58x85
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
58x85
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 10 000–12 000