Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap

Olje på lerret
58x85
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000