Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Krohg, Guy (1917-2002)
Grønnsakhandler 1948

Olje på plate
46x34
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 48.

Påtegnet med tittel og antagelig signert av kunstneren på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering