Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Larsen, Bjarne Mauritz
Hest på setervoll

Olje på lerret
30x38
Signert nede t.v.: Bj Mauritz L

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000