Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Larsen, Bjarne Mauritz
Hest på setervoll

Olje på lerret
30x38
Signert nede t.v.: Bj Mauritz L

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 400