Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Nielsen, Carl (1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1893

Olje på lerret
31x52
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1893.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering