Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Nallard, Louis (1918-)

Olje på lerret
27x35
Signert nede t.v.: Nallard

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering