Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Bekk om våren
Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering