Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Bekk om våren

Olje på lerret
44x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000