Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Berg, Georg Backer (1900-1980)
Smygehålå i Stavanger

Olje på lerret
31x46
Signert nede t.h.: G. Backer Berg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000