Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Berg, Georg Backer (1900-1980)
Havneparti

Olje på lerret, oppklebet på plate
21x32
Signert i midten t.v.: G. Backer Berg

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000