Berg, Georg Backer(1900-1980)
Havneparti
Olje på lerret, oppklebet på plate
21x32
Signert i midten t.v.: G. Backer Berg
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 800
21x32
Vurdering
NOK 2 000–4 000