Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Berg, Georg Backer(1900-1980)
Havneparti

Olje på lerret, oppklebet på plate
21x32
Signert i midten t.v.: G. Backer Berg

Vurdering
NOK 2 000–4 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 800