Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Berger, Einar (1890-1961)
To figurer ved Nordlandsbåt

Olje på plate
38x46
Signert oppe t.h.: E. Berger

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering