Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Törnå, Oscar Emil (1842-1894)
Høstlandskap 1889

Olje på lerret
126x191
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Oscar Törnå. Efter naturen- Sept-Oct: 1889 Ingarön

Påtegnet med tittel på baksiden. Svensk kunstner.

UTSTILT:

Konstutställningen i Göteborg 1891.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 34 000