Törnå, Oscar Emil(1842-1894)
Høstlandskap 1889
Olje på lerret
126x191
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Oscar Törnå. Efter naturen- Sept-Oct: 1889 Ingarön
Påtegnet med tittel på baksiden. Svensk kunstner.
Konstutställningen i Göteborg 1891.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 34 000