Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tveter, Kåre (1922-2012)
Juni

Olje på lerret
35x45
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Landskap også malt på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000