Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fraas, Gro (1944-)
Stigning

Litografi, lysmål
55x63
Signert nede t.h.: Gro Fraas

Nummerert nede t.v.: 99/130. Påtegnet "lito" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering