Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tveter, Kåre (1922-2012)

Olje på lerret
28x35
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

UTSTILT:

?, kat.nr. 2.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000