Ukjent, kunstner
Domkirken i Bergen
Olje på papir, oppklebet på lerret
38x45
Usignert
Maleri fra tidlig 1800-tallet. Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Domkirken i Bergen med bispeboligen foran Det store hus med... tak ...1800."
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500