Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Domkirken i Bergen

Olje på papir, oppklebet på lerret
38x45
Usignert

Maleri fra tidlig 1800-tallet. Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Domkirken i Bergen med bispeboligen foran Det store hus med... tak ...1800."

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering