Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Domkirken i Bergen

Olje på papir, oppklebet på lerret
38x45
Usignert

Maleri fra tidlig 1800-tallet. Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Domkirken i Bergen med bispeboligen foran Det store hus med... tak ...1800."

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 4 500