Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Ran av Christiansand 1893

Olje på lerret
51x76
Signert og datert nede t.v.: W. H. Jorke 1893.

Påtegnet nede på midten: "Ran" af Christiansand.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 27 000