Ukjent, kunstner
Ran av Christiansand 1893
Olje på lerret
51x76
Signert og datert nede t.v.: W. H. Jorke 1893.
Påtegnet nede på midten: "Ran" af Christiansand.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000