Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Breidvik, Arne (1914-2000)

Olje på lerret
55x82
Signert nede t.h.: Arne Breidvik

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering