Breidvik, Arne(1914-2000)
Olje på lerret
55x82
Signert nede t.h.: Arne Breidvik
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
55x82
Vurdering