Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Casford, Michael (1940-2005)
Kvinne og mann

Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Casford

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering