Casford, Michael(1940-2005)
Kvinne og mann
Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Casford
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Casford
Vurdering