Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Bratland, Jacob (1859-1906)
Tun med sittende kvinne

Olje på lerret
52x70
Signert nede t.v.: Jac Bratland

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000