Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Fra Lofthus med Ullensvang kirke

Olje på lerret
37x52
Usignert

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering