Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Ukjent, kunstner
Fra Lofthus med Ullensvang kirke

Olje på lerret
37x52
Usignert

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 3 000