Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Fra en svensk bondestue

Olje på lerret
89x116
Usignert

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering