Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tostrup, Axel Olaf (1947-)
Komposisjon 1992

Olje på papir
100x70
Signert med monogram og signert nede t.h.: AT A. Tostrup

Overmalt påtegning nede t.v.: Paris 92.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000