Tostrup, Axel Olaf(1947-)
Komposisjon 1992
Olje på papir
100x70
Signert med monogram og signert nede t.h.: AT A. Tostrup
Overmalt påtegning nede t.v.: Paris 92.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på papir
100x70
Vurdering
NOK 5 000