Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Fraas, Gro(1944-)
Ny morgen 1986

Litografi, lysmål
77x59
Signert og datert nede t.h.: Gro Fraas -86

Nummerert nede t.v.: 23/150. Påtegnet "litografi" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 400