Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fraas, Gro (1944-)
Ny morgen 1986

Litografi, lysmål
77x59
Signert og datert nede t.h.: Gro Fraas -86

Nummerert nede t.v.: 23/150. Påtegnet "litografi" nede t.v. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering